Provádíme opravy displejů palubních počítačů vozů OPEL (všechny typy - TID,MID...) a SAAB (SID1, 2..) v případě, že jednotlivé body již nesvítí a nápisy jsou špatně nebo zcela nečitelné - nazývané též jako "rozsypaný čaj"

Opravujeme také displeje klimatizací, rádií nebo hodin a to i jiných automobilek - informujte se emailem nebo na telefonu.

V 90% případů lze takto postižený displej za zlomkovou cenu zachránit a nemusíte pořizovat jiný z vrakoviště, nebo od výrobce. Oprava je velmi náročná na znalosti a vybavení, ale i pečlivost a trpělivost a  proto nedoporučujeme pouštět se do ni svépomocí, napáchate více škod, než užitku a displej, který bylo možné opravit takto můžete nenávratně zničit. Rovněž různé návody kolující po internetu, nabádající k podkládání a různé manipulaci s vodivými pásky se zakládají na náhodném úspěchu a u většiny displejů nefungují ba dokonce je mohou poškodit natolik, že oprava již nebude možná.Pokud přece jen nevěříte, vyvarujte se trhání vodivých pásku z plošného spoje, pájení plastových pásků páječkou apod. a po neúspěšném pokusu se obraťte na nás, displej vám odborně opravíme. 

Na internetu občas inzerují  lidé, kteří nabízejí opravy displejů za stejné nebo i vyšší ceny. Často se ale stává, že po zaslání k opravě musíte tyto "kutily" několik měsíců uhánět, v horším případě vám jej již nevrátí.

Zárukou, že svůj displej ještě někdy uvidíte a oprava bude provedena odborně vám může být fakt, že jsme seriozní firma, která se neskrývá za anonymními e-maily, na internetu vystupujeme již mnoho let a zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem elektroniky, ale i montáží této techniky do aut a objektů.

Zkušenosti majitelů vozidel lze najít v internetových diskusích - děkujeme zákazníkům za kladné reference, které jsme si mohli přečíst, vážíme si jich.